13.UHOK TRABZON
Kongre Bilgileri

KONGRE TARİHİ & YERİ
13.Ulusal Öğrenci Hemşire Kongresi 1-3 Mayıs 2014 tarihleri arasında Trabzon’da  gerçekleştirilecektir. 

KONGRE MERKEZİ
Karadeniz Teknik Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi / Prof. Dr. Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezi

KONGRENİN DİLİ
Kongrenin resmi dili Türkçe'dir.

KAYIT ÜCRETLERİ
Kongre kayıtları web sitesinde ilan edilen ücret detaylarına uygun olarak kongre öncesinde ve kongre sırasında yapılabilecektir.

OTEL REZERVASYONLARI
Otel rezervasyonları katılımcılar tarafından münferit olarak yapılacaktır.

İPTAL & İADE KOŞULLARI
Kongrenin iptal ve iade koşulları ile ilgili detaylı bilgi kayıt – konaklama sayfalarında belirtilmiş olup, bunların dışında bir uygulama söz konusu olmayacaktır.

KAYIT & DANIŞMA MASASI
Kayıt ve danışma masaları Karadeniz Teknik Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde tüm kongre süresince 08:00 - 17:00 saatleri arasında açık olacaktır. 

YAKA KARTI                     
Tüm katılımcı ve refakatçilerin toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında sergi alanlarında, poster alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları toplantının sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

SERGİ ALANI
Kongre boyunca ilaç ve medikal cihaz firmaları ürünlerini kongre merkezinde kendilerine ayrılmış olan alanda sergileyecektir. Sergi alanı tüm kongre boyunca açık olacaktır.

DAVET MEKTUBU
Kayıt işlemlerini tamamlamış olan kongre katılımcılarına, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır. 

KURSLAR
Kongre çerçevesinde eğitici kurslar düzenlenecektir. Kurs kayıt, konu ve konuşmacıları ile detaylı bilgiler; duyurular ve internet sitesi aracılığı ile katılımcılara duyurulacaktır.

KATILIM BELGESİ
Katılım belgeleri kongre bitiminde Karadeniz Teknik Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde bulunan ana kayıt masasından dağıtılacaktır. Kongre sırasında katılım belgesini alamayan katılım belgelerinin organizasyon@uhoktrabzon.org  adresine yazılı başvuruları ile PDF formatında kongre sonrasında da gönderilebilecektir. 
Kongre basılı malzemeleri kongre çantaları içinde yer alacaktır. 

ÖNEMLİ TARİHLER
İndirimli Kayıt Tarihi:10 Mart 2014
Son Bildiri Gönderim Tarihi:10 Mart 2014